(FOTO) Ovo je “policija” Demokratskog fronta
Demokratski front formirao je “policiju” ili kako je nazivaju redarsku službu koju uglavnom čine podoficiri i oficiri Vojske Jugoslavije sa velikim vojničkim iskustvom stečenim na ratištima devetesetih u odbrani otadžbine, piše portal IN4S.
Naime, prema saznanjima DN Nova srpska demokratija formirala je nedavno svoju partijsku policiju, kojom rukovode bivši članovi Sedmog bataljona.
Novi “policajci” dobili su uniforme koje su rađene na prostorima van teritorije Crne Gore.
Nova srpska demokratija nije krila da priprema svoju “policiju”, a njenom promocijom na dočeku Pravoslavne nove godine testirala je i reakciju državnih organa na nove “kolege”, koja je izostala.
Portal IN4S objavio je i video u kojem se vidi kako funkcioniše “policija“ DF-a.




Exactly where maybe you have discovered the source meant for the following write-up? Great reading through I’ve subscribed to your blog feed.
I’m curious to find out what blog platform you happen to be working with? I’m having some small security issues with my latest site and I would like to find something more safeguarded. Do you have any suggestions?