IVAN JE BRANIO DJEVOJKE OD HILJADU SILEDŽIJA: O njegovom poduhvatu bruje njemački mediji

Glumac i režiser Ivan Jurčević, rodom iz Hrvatske, koji radi na osiguranju hotela “Excelsior” uKelnu, dospio je u žižu zanimanja njemačkih medija nakon događaja u novogodišnjoj noći kada se sukobio s migrantima koji su uznemiravali goste hotela.
Naime, kako je rekao portalu T-Online, migranti su došli s pivom i bocama žestokog pića i od gostiju koji su pušili ispred hotela tražili su cigarete, a žene su uznemiravali i tražili da odu s njima. U okolini hotela, bilo je oko hiljadu migranata.
Oko 22 sata, dvije devojke dotrčale su Jurčeviću i zatražile pomoć. Za njima su odmah došli i napadači koji su mu zaprijetili. Međutim, 198 centimetara visok i 130 kilograma težak, Jurčević je, zahvaljujući svom iskustvu trenera borilačkih vještina, znao kako da se odbrani.
Jednog napadača je, naime, udario nogom tako da je odletio nekoliko metara.
Ovaj nimalo bezazleni doživljaj Jurčević, prepričao je i u videu koji je objavio na svojoj Fejsbuk stranici. Snimak je pregledan nekoliko miliona puta.
(Jutranji list)
Thank you for another fantastic article. Where else may just anybody get that type of info in such an ideal manner of writing? I have a presentation subsequent week, and I am at the search for such information.