Suđenje za "Liniju" 31.marta - Volim Podgoricu

Suđenje za “Liniju” 31.marta

Za 31. mart odloženo je suđenje  optuženima za stvaranje kriminalne organizacije i prodaju droge, uhapšenim u akciji “Linija”. 

To je u podgoričkom  Višem sudu juče  odlučilo  vijeće sudije Dragoja Jovića.

Kao razlog odlaganja, navedeno je da iz Srbije još  nijesu izručeni Aleksandar Pavićević i Marko Despotović. 

Za stvaranje krimi organizacije i šverc narkotika optuženi su  Fetoši Astrid, Miljan Zečević, Marko Zečević, Slobodan Zečević, koji je u bjekstvu, Aleksandar Pavićević, Marko Despotović i Miodrag Zečević. 

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com