Infantino se zahvalio Deju na izvanrednom dočeku - Volim Podgoricu

Infantino se zahvalio Deju na izvanrednom dočeku

Predsjednik Svjetske fudbalske federacije (FIFA) Đani Infantino, koji je u subotu prisustvovao svečanom otvaranju “Kuće fudbala” u Podgorici, uputio je danas pismo zahvalnosti predsjedniku FSCG Dejanu Savićeviću.

U pismu predsjednika Infantina navodi se:

“Poštovani predsjedniče Savićević,

Želim da se u ime kompletne FIFA delegacije svesrdno zahvalim Vama i vašem timu na izvanrednom dočeku koji ste priredili 21. maja 2016. godine.

Otvaranje vaše “Kuće fudbala”, na čemu ponovo želim da čestitam Vama i Fudbalskom savezu Crne Gore, u prisustvu premijera Mila Đukanovića i vaše reprezentacije, živjeće dugo u našim srcima.

Tokom dana koji smo proveli zajedno, imali smo priliku da vidimo vašu viziju, profesionalizam i sve što Vi i vaš tim, zajedno sa vlastima i partnerima, radite na razvoju fudbala u Crnoj Gori, na čemu Vam čestitamo.

Želimo Vam uspjeh u budućem radu i radujemo se novim susretima.”

(Vijesti)

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com