Karić sa porodicom u privatnom avionu krenuo za Beograd

Bogoljub Karić je u pratnji šireg kruga svoje mnogobrojne porodice poletio iz Moskve u Beograd, u koji će stići kao slobodan čovjek, prenosi B92.
Specijalni sud u Beogradu ukinuo je rješenje o pritvoru i naložio povlačenje potjernice koja je prije 11 godina raspisana za Karićem, pošto je tužilaštvo za organizovani kriminal obustavilo istrage vođene protiv njega.
O tome da je Karićeva svita krenula put Srbije javnost je na svom profilu na Instagramu informisao Bogoljubov sinovac Bojan Karić.
U njihovom društvu se našao i Stefan Karić, sin Sretena Karića koji je 2005. godine izazvao tešku saobraćajnu nesreću poslije koje je njegova saputnica Stanislava Pavlović postala težak invalid, piše B92.




Find all that is about News and why it means a lot.
Fantastic, beautiful weblog with great informational content. This is a really interesting and informative content.