KONJEVIĆ: Edi Rama je za muštuluka, postajemo regionalni HIT
Poslanik Socijaldemokratske partije (SDP) Raško Konjević prokomentarisao je prilog reportera N1 koji prenio riječi premijera Albanije Edija Rame, da je premijer Zdravko Krivokapić na sinoćnjoj večeri u Beogradu kazao da Crna Gora neće pristupiti “Otvorenom Balkanu” jer očekuje da tokom sljedeće godine bude primljena u članstvo u EU.
“Edi Rama je za muštuluka. Postajemo regionalni hit. Crna Gora neće u “Otvoreni Balkan” jer će naredne godine postati članica EU, izgleda reče Zdravko Krivokapić. Ovo postaje ozbiljno. Da ne kažem šta”, objavio je Konjević na svom Tviter nalogu.
Edi Rama je za mustuluka. Postajemo regionalni hit.
Crna Gora nece u “Otvoreni Balkan” jer ce naredne godine postati clanica EU., izgleda rece @profKrivokapic
Ovo postaje ozbiljno. Da ne kazem sta.
P.s. Odgledati do kraja. Ima li kraja? pic.twitter.com/WteTor4ArU— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) November 4, 2021




Mora da se desilo nakon degustacije vina !