KONJEVIĆ: Edi Rama je za muštuluka, postajemo regionalni HIT - Volim Podgoricu

KONJEVIĆ: Edi Rama je za muštuluka, postajemo regionalni HIT

Poslanik Socijaldemokratske partije (SDP) Raško Konjević prokomentarisao je prilog reportera N1 koji prenio riječi premijera Albanije Edija Rame, da je premijer Zdravko Krivokapić na sinoćnjoj večeri u Beogradu kazao da Crna Gora neće pristupiti “Otvorenom Balkanu” jer očekuje da tokom sljedeće godine bude primljena u članstvo u EU.

“Edi Rama je za muštuluka. Postajemo regionalni hit. Crna Gora neće u “Otvoreni Balkan” jer će naredne godine postati članica EU, izgleda reče Zdravko Krivokapić. Ovo postaje ozbiljno. Da ne kažem šta”, objavio je Konjević na svom Tviter nalogu.

 

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com