Marović traži azil - Volim Podgoricu

Marović traži azil

Uko­li­ko sud po­no­vo od­lo­ži od­la­zak še­fa kri­mi­nal­ne gru­pe DPS-a Bu­dva Sve­to­za­ra Ma­ro­vi­ća na od­lu­že­nje smi­je­šno ma­le za­tvor­ske ka­zne, svi­ma će bi­ti ja­sno da je ne­ko uzeo ogrom­ne pa­re, sa­op­štio je ju­če pred­sjed­nik Po­kre­ta za pro­mje­ne (PzP) i je­dan od li­de­ra De­mo­krat­skog fron­ta (DF) Ne­boj­ša Me­do­je­vić. Ma­ro­vić je po­no­vo tra­žio od ko­tor­skog Osnov­nog su­da da od­lo­ži nje­gov od­la­zak u spu­ški za­tvor. Pred­sjed­nik tog su­da Bran­ko Vuč­ko­vić ka­zao je da je za­htjev za od­la­ga­nje pod­nio bra­ni­lac ne­ka­da­šnjeg vi­so­kog funk­ci­o­ne­ra DPS-a, advo­kat Zdrav­ko Be­go­vić.
– Ko je uzeo pa­re od ma­fi­ja­ša Ma­ro­vi­ća i ko­li­ko. Ako sud pri­hva­ti od­la­ga­nje iz­vr­še­nja ka­zne še­fa kri­mi­nal­ne or­ga­ni­za­ci­je DPS-a Bu­dva Ma­ro­vi­ća, to zna­či da je Ve­se­lin Mu­jo­vić u pra­vu i da mu je za no­vac ko­ji je uzeo od Ma­ro­vi­ća obez­bi­je­dio po­vo­ljan tret­man kod tu­ži­la­štva i su­do­va u Cr­noj Go­ri. Gra­đa­ni Cr­ne Go­re, a po­seb­no si­ro­ti­nja ko­ja pro­si od op­šti­na i Vla­de mi­lo­sti­nju da bi mo­gla pre­hra­ni­ti svo­je po­ro­di­ce, tre­ba da zna da Bo­go­ljub Ka­rić, Mi­lo Đu­ka­no­vić i Alek­san­dar Vu­čić sre­đu­ju Ma­ro­vi­ću po­li­tič­ki azil u Bje­lo­ru­si­ji i da on ni­kad ne­će oti­ći u za­tvor. Svje­dok je lo­pov­ska sek­ta DPS i BS na vla­sti – is­ta­kao je Me­do­je­vić.
On je do­dao da ako Ma­ro­vi­ću slav­no cr­no­gor­sko pra­vo­su­đe omo­gu­ći da po­bjeg­ne i do­bi­je azil u Bje­lo­ru­si­ji, cr­no­gor­ski gra­đa­ni, a po­seb­no cr­no­gor­ska si­ro­ti­nja tre­ba da zna­ju da je za to ne­ko u tu­ži­la­štvu i pra­vo­su­đu uzeo ogrom­ne pa­re.
– U Cr­noj Go­ri se kri­mi­nal is­pla­ti. Kri­mi­nal je pa­tri­ot­ski, evro­a­tlant­ski, na­pre­dan, gra­đan­ski, de­mo­krat­ski. PzP će sve opljač­ka­ne pa­re od dr­ža­ve vra­ti­ti dr­ža­vi i sve DPS lo­po­ve smje­sti­ti u Spuž. Za to nam tre­ba va­ša po­dr­ška. Daj­te nam po­dr­šku i vi­dje­će­te ka­ko će se dr­ža­va ob­ra­ču­na­ti sa lo­po­vi­ma iz DPS-a – za­klju­čio je Me­do­je­vić.

(Dan)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com