MILAČIĆ POSJETIO POVRIJEĐENOG NIKOLIĆA: Niko više nema razloga za brigu, osim kriminalci

Jedan od lidera velike narodne koalicije „Za budućnost Crne Gore“ i predsjednik Prave Crne Gore Marko Milačić, zajedno sa svojim timom posjetio je porodicu Uroša Nikolića iz Nikšića, naselje Vir, kojeg je tokom proslave izborne pobjede automobilom i sa jasnom namjerom u centru Nikšića udario Vlatko Minić.
„Nova vlast uložiće sve svoje kapacitete da jednom zauvijek stavimo tačku na ovu atmosferu progona neistomišljenika, iz kojih god redova oni dolazili. Izgradnja zdravog, stabilnog i prosperitetnog društva je imperativ nove parlamentarne većine. Niko više nema razloga za brigu, osim kriminalci.“
Tom prilikom uz iskrenu želju za što bržim oporavkom, Milačić je poručio porodici Nikolić da će zahtijevati najstrožu moguću kaznu za počinioca ovog krivičnog djela, uz nadu kako je istakao da će to biti poslednji primjer posledica sumanute trodecenijske politike podjela.
Spot up with this write-up, I must say i believe this excellent website wants a great deal more consideration. I’ll apt to be once again to study far more, thank you that information.