"Mladi upravljaju pandemijom, svi da se vakcinišu" - Volim Podgoricu

“Mladi upravljaju pandemijom, svi da se vakcinišu”

Epidemiološkinja Instituta za javno zdravlje (IJZ) Marija Božović, povodom Međunaordnog dana mladih, pozvala je na vakcinaciju protiv korona virusa.

“Vi, mladi ljudi, upravljate pandemijom. Više nijesmo nemoćni. Imamo jedan cilj – da sačuvamo slobodu koju smo izborili”, kazala je Božović u video poruci na Tviteru IJZ-a.

Ona ističe da je naš glavni zadatak – borba protiv kovida.

“Vakcinacija je više od toga da otvorite vrata sebi i drugima za žurke i slavlja. U 2020. pandemija je kontrolisala nas, sada mi preuzimamo kontrolu. Vrijeme je sad. Od tebe zavisi. Vakciniši se”, poručila je Božović.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com