TRAGEDIJA: Preminuo Milan Pejović (30), u kafanskoj tuči u “Škoripionu” uboden nožem u vrat!

Milan Pejović (30) koji je u tuči u ugostiljskom objektu Škoripion u Mojkovcu uboden u vrat preminuo je od posljedica povrede.
Incident se dogodio danas oko 12.45 časova u Mojkovcu, kada je prvo došlo do svađe, a onda i fizičkog kontakta između Milana Pejovića i Rajka Adžića.
Kako je saopšteno iz Uprave policije, zbog sumnje da je Pejoviću zadao više ubodnih rana nožem, uhapšen je Rajko Adžić (44).
Iako je saopšteno da su Pejović i Adžić zet i tast, ova informacija, prema tvrdnji Mojkovčana, nije tačna. Kako je za naš portal kazao upućeni sagovornik iz Mojkovca, oni nisu u rodu.
Do uboda je, kako kažu u policiji, došlo nakon svađe i fizičkog kontakta Pejovića i Adžića koji je odmah po prijavi uhapšen, odakle će uz krivičnu prijavu, zbog osnova sumnje da je počinio ubistvo u pokušaju, biti priveden Vrhovnom državnom tužilaštvu.
Kako je saopšteno iz policije, Pejović je preminuo na putu prema Kliničkom centru Crne Gore KCCG.
Me and my good friend were arguing about an issue similar to that! These days I know that I was best. lol! Thanks for the information you post.