Najmanje 200 povrijeđenih u željezničkoj nesreći

Najmanje 200 ljudi povrijeđeno je danas u sudaru na željezničkoj stanici u Južnoj Africi, saopštili su zvaničnici.
U nesreći koja se dogodila na stanici Germison, na obodu Johanesburga, nije bilo poginulih, saopštila je grupa za hitne reakcije ER24.
Kako se navodi u saopštenju, jedan vagon je iskočio iz šina.
Više od 226 putnika je hospitalizovano, oni su zadobili lakše povrede.
Uzrok nesreće nije poznat.
Najmanje 18 osoba je poginulo, a 260 je povrijeđeno prošle nedjelje u sudaru putničkog voza i kamiona u južnoafričkoj pokrajini Fri Stejt.




Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s challenging to get that “perfect balance” between usability and visual appeal. I must say you’ve done a great job with this. Additionally, the blog loads extremely quick for me on Firefox. Outstanding Blog!