Naoružan muškarac opljačkao apoteku - Volim Podgoricu

Naoružan muškarac opljačkao apoteku

Naoružani muškarac opljačkao je apoteku u centru Bijelog Polja, a policija traga za njim, nezvanično saznaje Portal RTCG.

Napadač je radnicu, pod prijetnjom pištoljem, natjerao da otvori kasu, nakon čega je uzeo oko 300 eura pazara i pobjegao.

U pljački nema povrijeđenih.

(Rtcg)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com