NASTAVLJA SE RAT KLANOVA: Pronađeni panciri, oružje, kriptovani telefoni, DNK tragovi

Istražitelji su prikupili mnoštvo dokaza protiv dvije kriminalne grupe, uhapšene u petak u Budvi i Tivtu zbog sumnje da su planirale ubistva tri bezbjednosno interesantne osobe bliske škaljarskom i kavačkom klanu. Kako je Pobjedi saopšteno iz izvora bliskih istrazi, u štek stanovima pronađeni su panciri, oružje, telefoni sa kripto zaštitom, DNK tragovi koji su značajni za ovu istragu.
Inspektori su utvrdili da su likvidacije u oba primorska grada naručene i plaćene iz vrha škaljarskog i kavačkog klana.
Kako sumnjaju istražitelji, Radovana Stanišića, Mila Jovanovića i Gorana Markovića angažovali su škaljarci, a Lazara Ilića i Strahinju Savića kavčani.
Stanišiću i Jovanoviću određen je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su kao članovi petočlane kriminalne grupe planirali ubistva Beograđana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića u Tivtu.
Za Markovića, koji je označen kao član ove kriminalne organizacije, tužilaštvo nije tražilo određivanje pritvora.
U pritvoru se nalaze i srpski državljani Lazar Ilić i Strahinja Savić, koji su uhapšeni takođe u petak zbog sumnje da su planirali likvidaciju Budvanina Marka Ljubiše Kana.
Ilić i Savić su lišeni slobode u Budvi na zaobilaznici u blizini gradskog groblja. Ilića srpske vlasti potražuju zbog ubistva Aleksandra Šarca, koji je likvidiran u oktobru prošle godine u garaži TC Ušće u Beogradu.
Ljubiša je blizak škaljarskom klanu i barskoj kriminalnoj grupi koju je predvodio pokojni Alan Kožar, a Belivuk i Miljković kavačkom.
I discovered your website website on google and check many of your early posts. Continue to keep within the really good operate. I merely additional increase Feed to my MSN News Reader. Seeking toward reading a lot more of your stuff at a later time!…
A very informative article and lots of really honest and forthright comments made! This certainly got me thinking about this issue, nice one all.
As far as me being a member here, I didnt even know that I was a member here. When the article was published I received a notification, so that I could participate in Comments, so perhaps that is it. But we’re certainly all members in the world of ideas.