“Ni ovog puta nijesu uspjeli pokušaji destabilizacije političkih prilika” - Volim Podgoricu

“Ni ovog puta nijesu uspjeli pokušaji destabilizacije političkih prilika”

Predsjednik Demokratske partije socijalista Milo Đukanović imenovan je za koordinatora opštinskog odbora te partije za Podgoricu, dok je zamjenik predsjednika Duško Marković imenovan za koodinatora partije za Bijelo Polje, odlučeno je juče na sjednici Predsjedništva DPS-a.

Predsjedništvo DPS je pozdravilo napore koje Vlada Crne Gore ulaže u početak dijaloga sa predstavnicima Mitropolije crnogorsko-primorske Srpske pravoslavne crkve u Crnoj Gori o Zakonu o slobodi vjeroispovijesti ili uvjerenja i pravnom položaju vjerskih zajednica, u cilju učvršćivanja stabilnosti i posvećenosti daljem razvoju i napretku procesa evropskih integracija.

“Na sjednici je takođe konstatovano da pokušaji destabilizacije političkih prilika ni ovog puta nijesu uspjeli, te da je svako pitanje moguće rješavati isključivo u okviru institucija i pravnog sistema države Crne Gore”, saopšteno je iz DPS-a.

Koordinatori za druge gradovre su:

Bar – Branimir Gvozdenović
Nikšić – Milutin Simović
Cetinje – Ivan Vuković
Pljevlja – Aleksandar Žurić
Berane – Predrag Bošković
Tivat – Predrag Nenezić
Kotor – Branko Čavor
Budva – Andrija Nikolić
Herceg Novi – Petar Ivanović
Danilovgrad – Vlastimir Golubović
Žabljak – Jevto Eraković
Kolašin – Aleksandra Vuković
Ulcinj – Aleksandar Bogdanović
Mojkovac – Radule Novović
Plav – Mevludin Nuhodžić
Rožaje – Nikola Rakočević
Petnjica – Suad Numanović
Gusinje – Halil Duković
Šavnik – Nada Drobnjak
Plužine – Marta Šćepanović
Andrijevica – Slobodan Filipović
Tuzi – Miomir M. Mugoša

 

3 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com