OVI PODGORIČANI DANAS BEZ STRUJE

U toku radova na ugradnji novih brojila, u zavisnosti od preciziranog dana ugradnje o kojem se potrošači mogu interesovati od ekipa na terenu, objekti u kojima se vrši ugradnja, biće bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije potrošači mogu dobiti putem call centra, na broj telefona 19100.
Podgorica
– Zbog planiranih radova u trafostanici Blok 13 zgrada 5, u srijedu 19. aprila, u terminu od 9:00 do 15:00 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće zgrade u Bulevaru Mitra Bakića preko puta Autobuske stanice.
– Zbog planiranih radova u trafostanici Borovo, u srijedu 19. aprila, u terminu od 9:30 do 11:30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće dio Njegoševe ulice.
– Zbog planiranih radova na dalekovodu Lijeva Rijeka, u srijedu 19. aprila, u terminu od 10:30 do 15:00 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači sa područja Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra.
Tivat
Zbog planiranih radova u 110/35 KV trafostanici Tivat, u srijedu 19. aprila i četvrtak 20. aprila, u terminu od 7:00 do 7:05 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće Opština Tivat i cijelo poluostrvo Luštica.
Ulcinj
Zbog planiranih radova na niskonaponskoj mreži Sunce, u srijedu 19. aprila, u terminu od 9:00 do 15:00 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće naselje od restorana Sunce prema Čačanskom odmaralištu.
Andrijevica
Zbog planiranih radova na dalekovodu Gnjili Potok 2, u srijedu 19. aprila, u terminu od 10:00 do 15:30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači sa područja Trešnjevo, Štavna.
Pljevlja
Zbog planiranih radova na niskonaponskoj mreži Jasen, Lijeska, Vrba, u srijedu 19. aprila, u terminu od 9:00 do 16:00 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači sa područja Jasen, Lijeska, Vrba.
Rožaje
Zbog planiranih radova na niskonaponskoj mreži Vuča, u srijedu 19. aprila, u terminu od 10:00 do 15:30 sati, bez napajanja električnom energijom (u skladu sa dinamikom izvođenja radova) ostaće potrošači koji se napajaju sa ove mreže.
Bijelo Polje
-Zbog radova u trafostanici 35/10 kV Scepanica, u srijedu 19.april, u terminu od 12 do 15 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači Ivanje, Zurena i Srdjevac.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će se odgoditi.




It’s rare knowledgeable folks within this topic, nevertheless, you seem like there’s more you’re talking about! Thanks