PODGORICA: Pronađena dva džaka sa oko 30 kg droge! (FOTO)
Naime, službenici OGB Tuzi su juče, 28. oktobra 2018. godine, postupajući po operativnim saznanjima, pokušali da zaustave jedno vozilo bez registarskih oznaka, koje se nije zaustavilo na znak policijkih službenika već je nastavilo kretanje u pravcu Mataguža.
Pretragom terena policijski službenici su pronašli i izuzeli dva odbačena pvc džaka u kojim se nalazilo 30 pakovanja sa sadržajem biljne materije tamnozelene boje za koju se sumnja da je opojna droga marihuana tipa skank, težine oko 30 kilograma.
Pronađena opojna droga je predata službenicima Odsjeka za borbu protiv droga radi daljeg postupanja. O događaju je obaviješten nadležni državni tužilac.
Policija intenzivno traga za licem koje je odbacilo ovu opojnu drogu.
Opojna droga je oduzeta i biti upućena u Forenzički centar radi vještačenja.





Spot i’ll carry on with this write-up, I seriously feel this fabulous website wants far more consideration. I’ll apt to be again to study much more, appreciate your that info.
I reckon something really interesting about your website so I bookmarked .
Hello, i think that i saw you visited my site so i came to “return the favor”.I am attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!