PODGORICA: VEČERAS GRAĐANSKI PROTEST

U Podgorici će večeras u 18 časova biti održan građanski protest ispred Vrhovnog državnog tužilaštva u Ulici slobode.
Džemal Perović je u ime inicijativnog tima od 97 ljudi saopštio da je povod okupljanja “pravni, društveni i politički skandal poznat kao afera “Koverta”, kao i brojna krivična djela o kojima javnost dobija pisane dokaze, audio i video-snimke, i to iz izvora vrlo bliskih vrhu vlasti”.
Organizatori očekuje od građana da javno i bez straha iskažu svoj bunt.
“Zbog ovih i svih drugih nedjela, pozivamo građane da se zajedno odupremo. Očekujemo da javno, bez straha, iskažu svoj bunt, onako kako to rade slobodni ljudi širom Evrope i svijeta. Pošto je riječ o građanskom protestu, apelujemo na sve da na skup dođu bez bilo kakvih stranačkih i nacionalnih obilježja. Naše zajedničko obilježje je 97000dupri se!”, saopštio je ranije Perović.
Skup je, kako su kazali organizatori, u skladu sa propisima prijavljen nadležnim državnim organima.
Učešće na protestu najavili su predstavnici Prave Crne Gore.




SVI NA ULICE…. DIŽITE G….
I come up reference an olive offshoot in solitary around, and the freedom fighters gun in the other. Do not detonate the olive limb become lower from my hand.
i am using infolinks and chitika and i think infolinks have the best payout ..