PODGORICA: Vučeljiću zapalili vozila
Garaža u kojoj su bili automobili Podgoričanina Željka Vučeljića zapaljena je u noći između nedjelje i ponedjeljka. Zasad nepoznata osoba, ili više njih, podmetnula je požar u garaži Željka Vučeljića u podgoričkom naselju Donja Gorica, pri čemu su dva vozila potpuno uništena.
Vučeljić je o tome obavijestio policiju, koja je izašla na lice mjesta i obavila uviđaj. Oštećeni Podgoričanin, koji je vlasnik rentakar agencije, inspektorima je kazao da ne zna ko bi mogao biti počinilac ovog djela jer ni sa kim nije u sukobu.
(Dan)




Will you mind generally if I quote any of your current blog posts on condition that I include acknowledgement along with sources back to your web page? My internet site is in the exactly the same area of interest as yours and my targeted visitors will take benefit from many of the content your site present in this article. Feel free to let me know if it is okay for you. All the best!
Excellent! I thank you your input to this matter. It has been insightful. my blog: master cleanse