PODGORIČANIN U ŠOKU: Muškarci se predstavili kao POLICAJCI pa ga POKRALI - Volim Podgoricu

PODGORIČANIN U ŠOKU: Muškarci se predstavili kao POLICAJCI pa ga POKRALI

Podgoričanin S.P. prijavio je policiji da su u njegov stan došla dva muškarca u kasnim večernjim satima i predstavili se kao policajci koji imaju zadatak da izvrše pretres prostorija koje on koristi.

 

Saopštili su mu da imaju dojavu da se u stanu nalaze narkotici, a Podgoričaninu su kazali da, “dok oni obavljaju posao, ipak čeka u susjednoj prostoriji”. Taj navodni pretres je trajao više od 10-ak minuta nakon čega su mu saopštili da mora da sačeka da dođe pojačanje i još jedna policijska ekipa. Podgoričanin je to vrijeme takođe proveo u prostoriji pored, a kada je izašao zatekao je neočekivan prizor.

Naime, primijetio je da mu u stanu nedostaje skoro 300 eura i dva mobilna telefona da bi ubrzo shvatio da se ne radi o službenicima već o prevarantima koji su iskoristili to što čovjek nije znao svoja zakonska prava pri policijskim pretresima. On je slučaj prijavio, ali nije znao imena lažnih policajca, pa istražitelji i dalje rade na identifikaciji tih lica.

Osnovni državni tužilac preduzima dalje radnje povodom ovog slučaja.

(FOS Media)

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com