POPUSTIO KROV U DELTI! Pogledajte kako su se snašli

Korisnik Fejsbuka je na svom profilu objavio video snimak iz Delta City-ja, uz komentar: Osećam se više nego sigurno!
Mi nemamo komentar, pogledajte sami:
تم نشره بواسطة Goran Drakulić في 6 مارس، 2016




da je ovo srecna drzava ya ovaj propust bi trebao da odgovara iyvodjac radova i nadzorni organ… ovo je sramota za izvodjaca radova da mu krov pusta vodu u 21. vijeku