Poznat motiv DVOSTRUKOG UBISTVA u Baru! - Volim Podgoricu

Poznat motiv DVOSTRUKOG UBISTVA u Baru!

Supružnici Dušan (64) i Bosiljka (52) Kalezić ubijeni su na spavanju, kada je u njihovu spavaću sobu provalio komšija Uroš Jegdić (55) i pucao im u glave. Kalezići su na mjestu ostali mrtvi, dok je Jegdić pobjegao naoružan u šumu nekoliko kilometara dalje, gdje je navodno pokušao da izvrši samoubistvo, saznaju Vikend novine.

 

Krvava drama odigrala se juče ujutro u barskom naselju Šušanj, a slučaj je prijavljen tamošnjem Centru bezbjednosti u 8,50 časova.

Zločin prijavila supruga ubice

Niko od mještana nije čuo smrtonosne hice, a policiju je telefonom prva pozvala Jegdićeva supruga, koja je policiji u dežurnoj službi saopštila da je zvao muž i kazao joj da je učinio nešto strašno. Ekipe policije su, kako se navodi, odmah izašle na teren, a beživotna tijela Kalezića pronađena su ubrzo potom.

Vjeruje se da je Jegdić sačekao da troje odrasle djece Kalezića odu na posao, a onda je sproveo krvavi plan.

“Sumnja se da je Jegdić polomio prozorsko staklo i tako ušao u kuću. Uhvatio je Dušana i Bosiljku na spavanju i pucao prvo u jedno, pa u drugo. Kada su ekipe policije ušle na mjesto zločina, tijela su bila nepomiča, a krv je bila svoda po krevetu, zidovima i podu. U sobi su pronađene i tri čaure“, kazao je sagovornik VN blizak istrazi, objasnivši da je tada krenula i potjera za naoružanim dvostrukim ubicom.

Motiv: Imovinski spor zbog parkinga

Inspektori barske policije sumnjaju da je motiv dvostrukog ubistva u Šušnju, neriješeni imovinski spor oko prava nad zajedničkim komšijskim parkingom, koji su posljednjih nekoliko godina vodili Jegdić i Kalezići.

Prema nezvaničnim informacijama, Jegdić je prije nešto više od mjesec dana saznao da boluje od teške bolesti, zbog čega se i njegovo psihičko stanje navodno pogoršalo, ali se tragičan epilog nije naslućivao.

foto: Savo Prelević / Vijesti.me

Uhvaćen sa konopcem oko vrata

Tokom jučerašnjeg dana Jegdić nije iznosio odbranu, osim što je u prostorijama CB-a Bar bio uporan u zahtjevima da ga policajci puste da se ubije. Upravo zbog toga, on je juče bio pod konstantnom prismotrom, onemogućen da na bilo koji način sebi naudi.

Prema nezvaničnim informacijama, prilikom hapšenja, kada ga je policija opkolila i tražila da se preda, Jegdiću je oko vrata bio konopac, sa kojim je, kako je tvrdio, pokušao da se objesi.

(Dnevne Novine)

2 komentara

  1. An impressive share, I simply given this onto a colleague who was simply doing small analysis with this. And the man in reality bought me breakfast because I discovered it for him.. smile. So permit me to reword that: Thnx with the treat! But yeah Thnkx for spending plenty of time to go over this, I am strongly concerning this and love reading much more about this topic. If at all possible, as you become expertise, do you mind updating your website with an increase of details? It really is extremely helpful for me. Huge thumb up because of this post!

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com