Preduzeće Čelebić prekinulo kabal: Trećina opštine Cetinje bez struje - Volim Podgoricu

Preduzeće Čelebić prekinulo kabal: Trećina opštine Cetinje bez struje

Radeći na kanalizcionom sistemu na Cetinju danas oko 12 sati, preduzeće Čelebić je prekinulo kabal koji napaja trafostanicu Novi Obod, pa je zbog toga gotovo trećina cetinjske opštine ostala bez struje, saopšteno je iz elektroprivrede Crne Gore. 

Kako su kazali, ekipe EPCG su na terenu i pokušavaju da uspostave uredno napajanje električnom energijom, a očekuje se da će posao biti završen u naredna dva sata.

(CDM)

1 komentar

  1. This is definitely an affecting take on this theme. Thanks, I’m happy you discussed your opinions plus inspiring ideas and I find I somewhat agree. I really welcome your clear writing along with the work may possibly have you spend working on this document. A great many thanks for this strong work furthermore great luck with your web-site, I most certainly I’m looking forward to new post in the near future.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com