Policajac pljačkao po Paliluli - Volim Podgoricu

Policajac pljačkao po Paliluli

Beogradska policija rano jutros uhapsila je svog kolegu iz policijske stanice Grocka, Nebojšu N. (44) zbog sumnje da je učestvovao u krađi sa još dvojicom njima nepoznatih momaka, saznaje Alo.rs.

Prema saznanjima, patrola sa Palilule dobila je informaciju da tri razbojnika pljačkaju objekat nakon čega su krenuli na intervenciju. U trenutku pljačke policija je uspjela da uhapsi najsporijeg među njima, a ispostavilo se da je u pitanju kolega iz policijske stanice Grocka koji u tom trenutku nije bio na dužnosti, Nebojša N.

Uhapšeni policajac nema raniji krivični dosije niti je gonjen za slična djela. On je odbio da otkrije imena svojih saučesnika u ovom zločinu i određen mu je pritvor do 48 sati.

(srbijapress)

2 komentara

  1. Wow! This can be one particular of the most useful blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Great. I am also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com