SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Poginuo Radosav Radenović, nakon BIJEKSTVA UHAPŠENA jedna osoba

U saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u naselju Ulotina kod Andrijevice poginuo je Radoslav Radenović (73).
Do nesreće je najvjerovatnije došlo kada se Radenović uključivao na magistralni put Andrijevica-Plav kada je na njega naletio kosovski državljanin.
“Kosovski državljanin je nakon udesa pobjegao sa mjesta nesreće i nešto kasnije je uhapšen u Plavu”, kazao je “Vijestima” sagovornik iz policije.
Nesreća se dogodila u deset sati i 47 minuta.
(Vijesti)
Man i thought for all this years it was a girl
Thank you finding the time to discuss doing this, I believe powerfully concerning it as well as really enjoy reviewing more to do with this process subject matter. Whenever prospective, whilst you attain understanding, exactly what musings posting to your trusty weblog in also material? This is used by i am.