SCENA ZA PAMĆENJE KOD BIJELOG POLJA: Dvoje mladih se vjerilo na Bogojavljenje, posle plivanja za Časni krst

Plivanje za Časni krst u Zatonu kod Bijelog Polja obilježila je vjeridba Ivanke Piper (24) i Milije Kuča (31).
– Iako tada nismo ni slutili da će nas život odvesti zajedničkim putem, danas kada se osvrnemo na vezu dugu 7 godina, oboje smo ponosni na našu ljubav koja je trajala svih ovih godina, a još ponosniji što je krunisana vjeridbom na veliki praznik Bogojavljenja.
– Dugo sam razmišljao kako da iznenadim Ivanku, a da to bude jedinstveno i posebno. Došao sam na ideju da je vjerim na Bogojavljenje. Plivao sam za časni Krst uz koji sam privezao kutijicu sa prstenom, uhvatio ga, došao do obale i zaprosio Ivanku, rekao je Milija
– Veoma sam srećan što je iznenađenje uspjelo i što je pristala da zajedno gradimo našu budućnost.
– Nisam ni slutila da će naša vjeridba biti pred toliko divnih ljudi koji su Miliji pomogli da sve ovo organizuje i veliko hvala svima što su izašli u susret i pomogli da naš dan izgleda božanstveno.
Poručujemo svim mladim ljudima da se vole, da vjeruju u svoje snove i da ljubav pobjeđuje sve!
SRECNI BILI I SRECA I LJUBAV VAS PRATILI DO KRAJA ZIVOTA, A ZIVELI MNOGAJA LJETA !!!!!!!!!