SDT formiralo predmet u slučaju CKB banke

Specijalno državno tužilaštvo formiralo je predmet po prijavi uprave Crnogorske komercijalne banke zbog sumnje u moguću zloupotrebu službenog položaja dijela zaposlenih na štetu 200 klijenata, saopšteno je Televiziji Crne Gore iz SDT-a.
U toku je, kako navode, izviđaj radi prikupljanja svih činjenica, podataka i dokumentacije od značaja za donošenje odluke po podnijetoj krivičnoj prijavi.
Iz Uprave Crnogorske komercijalne banke danas su kazali za TVCG da neće komentarisati pojedinosti povodom ovog slučaja zbog postupka koji sprovode nadležne institucije, s kojima će kako ističu, nastaviti da sarađuju radi dalje istrage.




Samo se pitam hoce li Centralnu banku pitati kako je kumama dala saglasnost da budu izvsni direktori i naprave groblje od banke samo svojim bahatim ponasanjem i neznanjem? Samo se pitam hoce li odgovari? Dje su 14 miliona ko je to dijelio? Zamisli sam sebi kupis nagradu, mada i cvijece su kupivale same sebe…. Afrika