ŠEHOVIĆ: Vlada nastavlja da potcjenjuje zdrav razum građana

Poslanik “Socijaldemokrata” , Damir Šehović, saopštio je da vlada nastavlja da potcjenjuje zdrav razum građana.
“Pa je pronašla u “evidencijama” još 50 hiljada zaposlenih. Po novim “ispravljenim” podacima Monstata, u oktobru smo imali 10 hiljada više zaposlenih nego u avgustu, kad je špic sezone . Nema naših “eksperata” u svijet”, napisao je Šehović na Tviteru.





Sehovicu oladi malo,nema kradja ni prevara vise,dosta ste lagali i obmanjivali ovaj narod