Taylor Lautner ponovo libero

Taylor Lautner ponovo je dostupan djevojkama širom svijeta jer je objavljeno kako je zgodni glumac raskinuo dugu vezu sa svojom izabranicom, Marie Avgeropoulos.
Kako prenosi E! News, par je raskinuo još prije par mjeseci i to mirno jer su oboje shvatili da njihova veza ne može uspjeti. Taylor i Marie sreli su se ljeta 2013. godine na snimanju filma “Tracers” a prvi put su viđeni kako se drže za ruke 29. jula. Marie je inače najpoznatija po filmovima “I Love You, Beth Cooper” i TV seriji “The Cult” koja je brzo prestala da se emituje.
(Bravo)
I am typically to blogging and i actually appreciate your content regularly. Your content has truly peaks my interest. I am going to bookmark your web site and maintain checking for new info.