Tokom ljeta neće biti KUPAČKOG VOZA! - Volim Podgoricu

Tokom ljeta neće biti KUPAČKOG VOZA!

Posebno organizovanog kupačkog voza iz Podgorice za Sutomore i Bar neće biti ni ove godine.

 

Iz Željezničkog prevoza Crne Gore saopšteno je da tokom dana ima 10 polazaka iz Podgorice za Bar, što se prošle godine pokazalo kao dovoljan broj vozova i dovoljno kapaciteta da se prevezu svi putnici na ovoj relaciji.

“Pratićemo situaciju svakodnevno i u slučaju većeg priliva putnika i potrebe za angažovanjem dodatnih vozova ili putničkih kola, pojačaćemo svoje kapacitete u okvirima raspoloživih sredstava”, navode iz ŽPCG.

(Bar Info)

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com