TRAGEDIJA: Donijeli mrtvu bebu u Dom zdravlja - Volim Podgoricu

TRAGEDIJA: Donijeli mrtvu bebu u Dom zdravlja

U Dom zdravlja “Dr Simo Milošević” u Požeškoj ulici na Banovom brdu u Beogradu jutros oko 7 sati donijeta je mrtva beba. 

Mrtvo dijete donijeli su građani romske nacionalnosti.

U Dom zdravlja “Dr Simo Milošević” u Požeškoj ulici na Banovom brdu jutros oko 7 sati donijeta je mrtva beba. 

Kako Telegraf.rs saznaje, mrtvo dijete donijeli su građani romske nacionalnosti.

U Domu zdravlja, na odeljenju pedijatrije Telegrafu je potvrđeno da jeste donijeta mrtva beba.

Za sada nema novih informacija.

Izvor: Telegraf/Volim Podgoricu

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com