TRAGEDIJA: Donijeli mrtvu bebu u Dom zdravlja
Mrtvo dijete donijeli su građani romske nacionalnosti.
U Dom zdravlja “Dr Simo Milošević” u Požeškoj ulici na Banovom brdu jutros oko 7 sati donijeta je mrtva beba.
Kako Telegraf.rs saznaje, mrtvo dijete donijeli su građani romske nacionalnosti.
U Domu zdravlja, na odeljenju pedijatrije Telegrafu je potvrđeno da jeste donijeta mrtva beba.
Za sada nema novih informacija.
Izvor: Telegraf/Volim Podgoricu



