TUZOVIĆ: Glas za naš pokret je glas za staru Podgoricu, za Titograd i za modernu Podgoricu - Volim Podgoricu

TUZOVIĆ: Glas za naš pokret je glas za staru Podgoricu, za Titograd i za modernu Podgoricu

Očuvanje duha stare Podgorice i nastavak razvoja glavnog grada, kao moderne, evropske metropole, naša je vizija za naredni četvorogodišnji period, poručio je Edin Tuzović, kandidat za odbornika pokreta “Svi za naš grad – dr Ivan Vuković”.

“Moj otac je rođen u staroj Podgorici. Ja sam rođen u Titogradu. Moja djeca danas žive u gradu koji baštini evropski kvalitet života. Zato je naš izbor pokret “Svi za naš grad”. Čuvamo duh stare Podgorice i nastavljamo da razvijamo naš grad, jer Podgorica je danas administrativni centar Crne Gore, grad s najviše stanovnika, lokomotiva sveukupnog razvoja naše države.
Glas za pokret “Svi za naš grad” je glas za staru Podgoricu, za Titograd, za modernu Podgoricu”, kazao je Tuzović.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com