U Baru izmjereno nevjerovatnih 26 stepeni

Temperatura vazduha u Baru u deset sati iznosila je 26 stepeni.
U istom terminu, prema podacima Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, u Herceg Novom je bilo 22 stepena, a u Ulcinju 20.
U Pljevljima je izmjereno 18 stepeni, Podgorici i Cetinju 17, Nikšiću 14, Kolašinu 12, a na Žabljaku deset stepeni.
Meteorolozi kažu da su ovo neuobičajeno visoke temperature za ovo doba godine.
Kiša moguća u četvrtak i subotu
Promjenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i uglavnom suvo vrijeme očekuje nas do nedjelje, a povećane oblačnosti i najviše izgleda za povremeno slabu kišu biće tokom četvrtka, a na sjeveru ponegdje i u subotu.
Vjetar slab do umjeren, u srijedu i četvrtak na sjeveru povremeno i pojačan, južni i istočni, od petka poslijepodne uglavnom zapadnih smjerova.
Temperatura vazduha postepeno u padu, u nedjelju u blagom porastu.
(vijesti.me)
Hello! I just now wish to give a enormous thumbs up for that wonderful information you have here during this post. I’ll be coming back to your website for additional soon.