UBIJEN MLADIĆ: U centru grada izboden nožem
Dvadesetdvogodišnji mladić S. S. dovežen je u četvrtak veče, oko dva sata posle ponoći, u Urgentni centar leskovačke Opšte bolnice bez znakova života sa ubodnom ranom u donjem dijelu stomaka . Za sada nema pouzdanih informacija o okolnostima pod kojima je nesrećni mladić izgubio život, a navodno je pronađen na klupi u centralnom gradskom parku.
Direktor leskovačke Opšte bolnice dr Nebojša Dimitrijević kaže da su ljekari učinili sve što su mogli, ali da je reanimacija bila neuspješna. Mladić je, sem ubodno rane u predjelu stomaka, imao i ogrebotine po rukama. Policija je u petak jutroblokirala prolaz koji od gradskog parka vodi ka ulici Kosta Stamenkovića gde su zatečeni prevrnuti kontejneri posle tuče koja se tu navodno dogodila, ali za sada nema zvanične potvrde o povezanosti tog događaja sa smrću mladića čije je telo poslato na obdukciju.




I the efforts you have put in this, appreciate it for all the great posts .