UHAPŠEN M.J (24): Dva puta opljačkao istu banku - Volim Podgoricu

UHAPŠEN M.J (24): Dva puta opljačkao istu banku

Beogradska policija uhapsila je M.J. (24) zbog sumnje da je u dva navrata opljačkao istu banku na Novom Beogradu iz koje je odnio oko 264.000 dinara i 950 eura.

Kako je saopštio MUP Srbije, M.J. je osumnjičen da je razbojništva obavio prijeteći pištoljem pri čemu je početkom marta od radnika ekspoziture uzeo oko 100.000 dinara i 500 eura a polovinom juna oko 164.000 dinara i 450 eura.

Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, dodaje se u saopštenju.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com