UHAPŠENE DVIJE OSOBE: Maloljetnik krio drogu u donjem vešu! - Volim Podgoricu

UHAPŠENE DVIJE OSOBE: Maloljetnik krio drogu u donjem vešu!

Zbog šverca droge juče su na željezničkoj stanici u Bijelom Polju uhapšeni Prijepoljci Rijaldin Mujezinović (22) i maoljetni D.M. (17).

Pretresom maloljetnika policija je pronašla oko 100 grama marihuane, sakriverene u donjem vešu.

Viši tužilac Hasan Lukač Prijepoljcima je juče odredio zadražavanje do  72  časa.

Vijesti

1 komentar

  1. We still cannot quite believe I would come to be those types of checking important points entirely on your webblog. My children i are sincerely thankful for ones generosity also giving me possibility pursue our chosen profession path. Information info I acquired of the web-site.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com