UŽIVO NA VOP-U: U petak nove mjere - Volim Podgoricu

UŽIVO NA VOP-U: U petak nove mjere

Ministarstvo zdravlja, Klinički centar Crne Gore i Institut za javno zdravlje organizuju u petak, 02.07. 2021. godine, u 12 sati u Institutu za javno zdravlje, redovnu konferenciju za medije na kojoj će biti analizirana trenutna epidemiološka situacija u zemlji, izazvana pandemijom virusa COVID-19 i predstavljene nove epidemiološke mjere.

Konferencija za medije održaće se u amfiteatru Instituta za javno zdravlje, a Radio-difuzni centar distibuiraće signal televizijama, dok će live streaming biti dostupan putem zvaničnog YouTube kanala Ministarstva zdravlja.

Konferenciju možete pratiti uživo na VOP-u.

 

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com