VUČUROVIĆ: Iz Ure uporno miniraju dogovor, DPS prepolovljen od poslednjih izbora

“Poslednje izjave poslanice Ure, Božene Jelušić, nijesu na fonu dogovora i ne doprinose stabilizaciji odnosa unutar parlamentarne većine, i to samo ide na ruku DPS”, smatra poslanik DF-a u Skupštini Jovan Jole Vučurović.
“Čini mi se da čak i Dritan Abazović nastupa mekše u odnosu na ono što bi moglo da dovede do dogovora,dok poslanica Jelušić u kontinuitetu nastupa kao neko ko želi, iz njoj znanih razloga, među kojima je i netrpeljivost prema DF-u, da minira rekonstrukciju i dogovor”, ističe on.
Kako on navodi, možda su to teške konstatacije, možda i griješi, ali iz svega što vidi u tim izjavama, njena želja je da do dogovora parlamentarne većine ne dođe.
“Svako ko misli dobro Crnoj Gori želi političku stabilnost nakon niza turbulencija, a rekonstrukcija vlade bi svakako najbolje doprinijela toj stabilnosti”, kazao je Vučurović.
On je rekao da novi izbori nikako ne bi odgovarali DPS-u i URA.
“Poslednja istraživanja govore da je DPS prepolovljen u odnosu na izbore od 30. avgusta prošle godine, njihova snaga se istopila i zato su oni neko ko bi najmanje trebalo da priželjkuje izbore. Isto tako, izbore ne bi trebalo da priželjkuju ni ovi koji sada vrše pritisak da vlada ostane ekspertska i koji se protive rekonstrukciji”, zaključio je on.
Looking back through his “resume” on this site, a reasonable argument could be made that he has yet to make a bad film.
Almost everyone has missed this key idea. these writing are supporting me in discovering some required pieces of information. I hope for an additional post around these topics soon!
I would prefer to thank you for the efforts you have put in writing this website. I’m hoping the identical high-grade site publish from you within the upcoming at the same time. Really your creative writing skills has encouraged me to get my own web-site now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your create up is an excellent example of it.