Za dvije godine u Ulcinju naplaćeno 840.000 eura kazni
Poreska uprava je najveći broj kazni, u iznosu od skoro 840.000 eura, u prošloj i pretprošloj godini izrekla na teritoriji opštine Ulcinj, prenosi ul-info.
PU je donijela Akcioni plan za praćenje sezone u 2018. godini. Poreski inspektori prvo će krenuti u kontrolu privatnika u primorskim opštinama, kod kojih su tokom prethodne sezone utvrđene nepravilnosti i naplaćene prekršajne kazne, saopšteno je iz te institucije.
U 2016. ukupno naplaćene kazne u Ulcinju su bile vrijedne 373.500, a u 2017. godini 466.280 eura.




Where by maybe you’ve found the resource for this specific write-up? Amazing reading I’ve subscribed to your feed.
Red wine lovers will be delighted to know that red wine includes a a lot more balanced taste with turkey. The light fruity sorts, like the Pinot Noirs, and Merlots have a tendency to blend nicely with turkey, and offset the heavy turkey meal.