Naučnici konačno imaju odgovor na istorijsko pitanje ko bolje vozi – muškarci ili žene?

Britanska studija je dokazala da su žene bolji vozači u čak 58 odsto slučajeva za razliku od suprotnog pola. Studija, koja se bavila i istraživanjem polova i boja automobila, pokazala je da je najsigurnija opcija – žena vozač u crvenoj Hondi.
Rezultati su takođe pokazali da su najgori vozači oni u dvadesetim godinama, nevezano za pol.
“Dobili smo veoma zanimljive rezultate koji nam pokazuju trendove u vožnji širom Velike Britanije. Analizirali smo veliki broj dokumenata, mnogo statistike koja je bila veoma korisna za nas. Zahvaljujući ovim rezultatima bićemo u mogućnosti da predvidimo mnoge stvari u saobraćaju za naredne godine“, kaže Lojd Badran, jedan od autora studije.
Ako nam ne vjerujete da su žene bolji vozači uvjerite se ovdje.
(b92)
Keep up the fantastic work , I read few content on this internet site and I conceive that your site is really interesting and contains lots of great info .
Hiya, I’m really glad I’ve found this info. Today bloggers publish just about gossips and web and this is really annoying. A good website with exciting content, this is what I need. Thanks for keeping this web-site, I will be visiting it. Do you do newsletters? Can’t find it.