Ekipe Puteva sanirale i asfaltirale gradske saobraćajnice   - Volim Podgoricu

Ekipe Puteva sanirale i asfaltirale gradske saobraćajnice  

Ekipe gradskog preduzeća Putevi, radi bezbijednog saobraćanja građana, završile su radove na sanaciji udarnih rupa u City kvartu. Naime, radi se o rupama koje su se nalazile na dijelu ulice koja iz novog bloka zgrada vodi ka marketu “Voli”, a koje su nastale nakon radova na kanalizacionoj mreži.

Takođe, Putevi su radili na asfaltiranju Ulice Vada Martinića na Draču. Potreba za asfaltiranjem ulice ukazala se nakon izgradnje fekalne kanalizacione mreže u ovom dijelu Grada.

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com