Podgoričani su konačno dobili biciklističke staze koje su dugo tražili, međutim, saobraćajna (ne)kultura još uvijek bode oči na svakom koraku. Na Zabjelu biciklistička staza služi za - parkiranje!
Very good post, thanks a lot for sharing. Do you happen to have an RSS feed I can subscribe to?