PODGORICA: Opet BLOKADA SAOBRAĆAJA, evo kuda ne možete kolima
Bivši radnici KAP-a, koji traže isplatu otpremina, blokirali su i danas saobraćaj na bulevaru Svetog Petra Cetinjskog do nekadašnjeg hotela Crna Gora.
TRAŽE DA IM SE ISPUNE ZAHTJEVI: Blokiraćemo Podgoricu!
PODGORICA: BLOKADA BULEVARA: Razići ćemo se čim premijer ispoštuje Zakon
PODGORICA U SAOBRAĆAJNOM KOLAPSU: Bivši radnici KAP-a blokirali bulevar!
PODGORICA: “Ja sam Vukotić, imam OSMORO DJECE, i ne mrdam dok ne dobijem ono što mi pripada” (FOTO)
Predstavnik radnika Nikola Raković kaže da će tamo ostati do 16 sati, a nakon toga će odlučiti o daljim potezima, prenosi Portal Antene M.
Raković kaže da im se zvanično niko iz Vlade nije obratio, ali napominje da imaju obećanje da će poslanik DF-a Janko Vučinić njihove probleme iznijeti na sjutrašnjoj sjednici Skupštine.
Sve nade polažu ipak u sjednicu Vlade koja je zakazana za četvrtak.
“Ne bude li tad rješenja planiramo da blokiramo Smokovac” kazao je Raković.
Zbog protest bivših radnika KAP-a i danas je nastao haos u saobraćaju.



