PODGORIČKI DERBI BEZ POBJEDNIKA - Volim Podgoricu

PODGORIČKI DERBI BEZ POBJEDNIKA

Derbi je u potpunosti opravdao očekivanja, a lider je stao u Golubovcima – Zeta i Budućnost su odigrali bez pobjednika (1:1).

Budućnost je osvojila jedan, teško je reći da je izgubila dva boda, to je utisak nakon okršaja u kojem je Zeta dugo vodila (strijelac Kukuličić u 45. minutu), a onda u drugom poluvremenu imali nekoliko velikih šansi da dotuče “plave” i povede sa 2:0.

Dragojević je bio uspješniji od Rogošića, Ljuljđuraja i Kukuličića, a onda je stigla kazna na drugoj strani – Hočko je šutirao iz voleja sa 20 metara i prevario Božovića.

Imala je prilike i Budućnost, najbolju preko Vujovića kod 0:0 kada je pogodio prečku, ali Zeta u ovom meču nije zaslužila da izgubi…

Budućnost je sada na devet bodova više od drugoplasirane Mladosti, dok su Golubovčani na šestom mjestu sa istim brojem bodova kao Sutjeska…

(Vijesti)

256 komentara

  1. Taking advantage of Manchester United's free kick situation, the crowd that appeared with an unidentified white object was caught by security guards after about 10 seconds of escape.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com