Sjutra Sajam američkih fakulteta - Volim Podgoricu

Sjutra Sajam američkih fakulteta

Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Podgorici organizovaće sjutra Sajam američkih fakulteta u Američkom uglu koji se nalazi u KIC “Budo Tomović”.

Sajam će biti otvoren za srednjoškolce i studente, njihove roditelje i ostale zainteresovane za informacije o fakultetima i univerzitetima u SAD.

“Diplomate Ambasade SAD u Podgorici i bivši studenti američkih univerziteta iz Crne Gore i SAD odgovaraće na pitanja o studentskom životu u Americi i dijeliti promotivne materijale sa univerziteta na kojima su studirali”, navodi se u saopštenju i dodaje da će savjetnice novosnovanog Obrazovnog savjetodavnog centra mreže Educationm USA odgovarati na pitanja o proceduri apliciranja, mogućnosti finansijske podrške studentima i ostalim temama.

Sajam je dio šireg projekta na kojem sarađuju Ambasada SAD, Obrazovni savjetodavni centar mreže EducationUSA i Međunarodni akademski centar iz Beograda čiji je cilj da se zainteresovanim crnogorskim učenicima i studentima predoče mogućnosti studiranja u SAD.

1 komentar

  1. I’m impressed, I have to admit. Actually rarely will i encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and without a doubt, you could have hit the nail about the head. Your notion is outstanding; the problem is an issue that not enough people are speaking intelligently about. I am happy that we stumbled across this at my search for some thing relating to this.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com