DERBI U PODGORICI PRIPAO DOMAĆINU: Budućnost sjajnom 2. četvrtinom došla do pobjede protiv Igokee - Volim Podgoricu

Košarkaši Budućnosti pobijedili su večeras na svom terenu u Podgorici Igokeu sa 81:68 (12:24, 27:10, 20:13, 22:21), u utakmici četvrtog kola ABA lige.

Najefikasniji u crnogorskoj ekipi bio je Denis Sili sa 21 poenom uz četiri asistencije, Vili Rid postigao je 18 poena i imao je šest skokova, a Džastin Kobs u pobjedi je učestvovao sa 16 poena i pet asistencija.

Džejms Robinson postigao je 13 poena u ekipi Igokee, Markel Starks dodao je 12 poena, a Antabija Voler 10.

Budućnost je druga na tabeli sa tri pobjede i porazom, a Igokea zauzima četvrto mjesto sa po dvije pobjede i poraza.

U sledećem kolu Igokea će u petak dočekati Split, a Budućnost će dva dana kasnije igrati kao gost protiv Cedevita Olimpije.