Čelzi Srbima čestitao Božić - Volim Podgoricu

Čelzi Srbima čestitao Božić

Fudbalski klub Čelzi putem zvaničnog Fejsbuka, čestitao je najradosniji hrišćanski praznik Božić svim Srbima.

Uz fotografiju na kojoj se nalaze naši Branislav Ivanović i Nemanja Matić, Čelsi je na originalan način uputio pozdrave.

– Srećan Božić svim našim navijačima u Srbiji – stoji u saopštenju Čelsija.

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com