Čelzi Srbima čestitao Božić


Fudbalski klub Čelzi putem zvaničnog Fejsbuka, čestitao je najradosniji hrišćanski praznik Božić svim Srbima.
Uz fotografiju na kojoj se nalaze naši Branislav Ivanović i Nemanja Matić, Čelsi je na originalan način uputio pozdrave.
– Srećan Božić svim našim navijačima u Srbiji – stoji u saopštenju Čelsija.




Appreciate it for this post, I am a big fan of this internet site would like to keep updated.
Thanks a lot for this kind of facts I had been exploring all Yahoo to find it!