Paragvaj izbacio Brazil sa Kopa Amerike! - Volim Podgoricu

Paragvaj izbacio Brazil sa Kopa Amerike!

Drugi put zaredom reprezentacija Paragvaja izbacila je Brazil već u četvrtfinalu Kopa Amerike, ponovno nakon remija i zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca od Brazilaca.

Brazil je na poluvrijeme otišao s prednošću od 1:0 zahvaljujući golu Robinja, ali u drugom poluvremenu Paragvaj je napravio veliki pritisak, a do gola je došao preko Derlis Gonzaleza s bijele tačke, nakon ničim izazvanog igranja rukom Tijaga Silve u svom šesnaestercu.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca za Brazil su pogodili Fernandinjo, Miranda i Kutinjo, dok su Everton Ribeiro i Daglas Kosta promašili kompletan okvir gola. S druge strane, za Paragvaj su strijelci s bijele tačke bili Martinez, Kaseres, Bobadilja i ponovno Gonzalez, dok je neprecizan bio Roke Santa Cruz. Paragvaj će u polufinalu igrati protiv Argentine.

2 komentara

  1. You could certainly see your enthusiasm in the paintings you write. The sector hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to mention how they believe. Always go after your heart.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com