INCIDENT NA DERBIJU: Navijači Zvezde gađali sudije svim i svačim, meč prekinut, u nastavku Zvezda nadigrala Paartizan - Volim Podgoricu

Beogradski košarkaški derbi između Crvene zvezde i Partizana teško može da prođe bez incidenata

Tako je i u večerašnjem okršaju velikih rivala jer je meč u hali “Aleksandar Nikolić” prekinut pri kraju prve četvrtine zbog incidenata koji su izazvali navijači Zvezde.

Nezadovoljni nekim odlukama sudija navijači Zvezde su svim i svačim gađali sudije na parketu, pa je meč odmah prekinut.

Prekid se desio pri vođstviu Partizana 18:17, a tom prilikom se povrijedio i crnogorski reprezentativac Nikola Ivanović pri jednom napadu Zvezde.

U junu je jedva okončana finalna serija ABA lige između beogradskih rivala zbog sličnih incidenata.

Posle svih nesportskih stvari, na košarkaškom planu viđena je sjajna igra, a bolja je bila Crvena zvezda, koja je nastavila trijumfalnu putanju na koju je je vratio Duško Ivanović – 90:74.

Partizan ni posle velike borbe nije uspio da prekine negativnu gostujuću tradiciju i najvećem rivalu morao je 13. put da čestita na odbranjenom domaćem terenu.