Genije u Kataru bodrio Piksijeve Orlove, ipak, to nije pomoglo - Volim Podgoricu

Genije u Kataru bodrio Piksijeve Orlove, ipak, to nije pomoglo

Iako je Savićević fudbalerima Srbije pružio veliku podršku sa tribina, to ipak nije bilo dovoljno da Piksijevi izabranici osiguraju tri boda

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je sa Kamerunom neriješeno 3:3, u utakmici drugog kola Grupe G Svjetskog prvenstva u Kataru, a ovaj duel pratilo je i dosta poznatih faca sa javne scene.

Iako su “Orlovima” pružili veliku podršku sa tribina, to ipak nije bilo dovoljno da izabranici Dragan Stojkovića Piksija osiguraju tri boda.

Među onima koji su viđeni bio je i predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević.

Poznato je da su Dragan Stojković Piksi i Savićević veliki prijatelji, pa je Genije došao u katar da podrži orlove.

Na tribinama su viđeni i Dejan Rambo Petković, Dragan Bjelogrlić, Saša Đani Ćurčić, Anastasija Ražnatović…

Podsjetimo, Kamerun je poveo u 29. minutu pogotkom Žan-Šarla Kasteleta, ali je Srbija u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu, u 46. i 48. minutu, preokrenula rezultat golovima Strahinje Pavlovića i Sergeja Milinković Savića.

Aleksandar Mitrović je u 53. minutu povisio na 3:1, ali je Kamerun stigao do izjednačenja i boda preko Vensana Abubakara u 63. i Erika Maksima Čupo-Motinga u 66. minutu.

Srbija i Kamerun posle dvije odigrane utakmice imaju po jedan bod.