Novak imao saobraćajnu nezgodu u Madridu - Volim Podgoricu

Novak imao saobraćajnu nezgodu u Madridu

Srpski teniser Novak Đoković imao je manju saobraćajnu nezgodu Madridu.

Naime, drugi igrač svijeta je prilikom vožnje udario Fijat 500, koji je pripadao jednoj gospođi.

Ona je potom izašla iz auta, ali kada je vidjela da je Novak Đoković udario, prijateljski se sa njim rukovala.

Srbin se u Madridu sprema za Masters na kojem će od ponedjeljka braniti titulu osvojenu prošle godine.

www.cdm.me

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com