Novak imao saobraćajnu nezgodu u Madridu

Srpski teniser Novak Đoković imao je manju saobraćajnu nezgodu Madridu.
Naime, drugi igrač svijeta je prilikom vožnje udario Fijat 500, koji je pripadao jednoj gospođi.
Ona je potom izašla iz auta, ali kada je vidjela da je Novak Đoković udario, prijateljski se sa njim rukovala.
Srbin se u Madridu sprema za Masters na kojem će od ponedjeljka braniti titulu osvojenu prošle godine.
"Novak Djokovic was involved in a minor car collision earlier this week – but was soon forgiven". LOLhttps://t.co/IXv2RABhPo pic.twitter.com/DiV4pJt1m3
— José Morais (@ZezeAM) May 6, 2017




Your blog is one of a kind, i love the way you organize the topics.*,”~,
What’s Happening im new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & assist other users like its helped me. Great job.